Naujienos

Sunkų darbą vainikuoja pergalės

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos Dziudo būrelio aktyviausi ir drausmingiausi nariai balandžio 14 d. vyko į treniruotę Smilgių gimnazijoje. Mokiniai susitiko su savo draugais, kartu treniravosi ir ruošėsi varžyboms.
Balandžio 16 d. antros klasės mokinys Danielius Aksinavičius, trečios klasės mokiniai Lėja Abloževičiūtė ir Bendiktas Budrys dalyvavo atvirame Pasvalio dziudo čempionate. Vaikams puikiai sekėsi. Savo amžiaus ir svorio kategorijos grupėse Lėja ir Danielius iškovojo trečiąsias vietas, Benediktas pasipuošė antrosios vietos medaliu. Mokinius treniruoja dziudo būrelio vadovė Milda Blaževičienė.
Vaikai džiaugėsi savo pasiekimais, iš varžybų grįžo puikiai nusiteikę, kupini naujų įspūdžių ir pasiryžimo treniruotis bei dalyvauti kitose varžybose.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė