Naujienos

Šventinė eisena skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Kasmet ateidamas pavasaris savo glėbyje atsineša ne tik varvančius stogus, sugrįžtančius paukščius, sprogstančias medžių šakeles, bet dovanoja vieną gražiausių metų švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, primindamas, kad tai ką taip sunkiai atkovojo mūsų tėvai ir seneliai privalome puoselėti, ginti ir saugoti.
Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai, ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai, bendruomenės nariai dalyvavo šventinėje eisenoje. Padėję gėles prie atstatytojo Nepriklausomybės paminklo miestelio centre, rinkosi prie senojo – papuošė jį trispalve juostele., skaitė eiles, klausėsi istorijos mokytojos Dalios Greviškienės pasakojimo.
Vienybe alsuojančiame būryje, vėjyje plazdant trispalvėms vėliavoms susirinkusieji giedojo Lietuvos himną tikėdami, kad Laisvė – didžiausias mūsų turtas.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė