Naujienos

Upytės mokinius aplankė sėkmė

Baigiantis 2021 metams vis daugiau gavome laiškų su įvairių akcijų, konkursų rezultatais. Kiekvienas pranešimas džiugino Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro mokyklos mokinių kūrybiškumu, gebėjimais ir svarbiausia pasiektais rezultatais.
Spalio-gruodžio mėnesiais Panevėžio r. pedagoginė psichologinė tarnyba organizavo keletą konkursų, akcijų. Jie buvo skirti paminėti Pasaulinę psichikos sveikatos dieną, tarptautinę Tolerancijos dieną ir kt. Fotonuotraukų-kūrybinių darbų konkurse „Rudens spalvų burtai“ 3 klasės mokinys Ernestas Debeikis užėmė II vietą. Padėką už kūrybiškumą šiame konkurse gavo ir 2 bei 4 klasių mokiniai už sukurtą edukacinį žaidimą. Akcijoje „Tu man rūpi“ 1-4 klasių grupėje III vietą dalinosi 3 klasės mokinės Rita Montautaitė ir Lėja Abloževičiūtė. 5-6 klasių grupėje I vietą iškovojo 5 klasės mokinės Andrėja Popovaitė ir Margarita Šniukštaitė, III vietą dalinosi 6 klasės mokiniai Marijus Skurdelis ir Gabija Jakutavičiūtė. 7-8 klasių grupėje I vietą vienbalsiai laimėjo 8 klasės mokinė Renata Pipinytė, II vietą užėmė taip pat 8 klasės mokinė Odeta Žitkevičiūtė. Konkurse „Tolerancijos miestas“ priešmokyklinukų ir 1 klasių grupėje padėką už kūrybiškumą gavo 1 klasės mokinė Paulina Timinskaitė, 5-8 klasių grupėje I vietą dalinosi du darbai: 5 ir 6 klasių mokinių komanda, kurią sudarė Donatas Politauskas, Laurynas Pupelis, Gabija Jakutavičiūtė bei 8 klasės mokinė Renata Pipinytė. Visi paminėti mokiniai gavo padėkas, diplomus ar atminimo dovanėles. Šiuose konkursuose, akcijoje dalyvauti skatino ir talkino mokytojos Rasa Sikarskienė, Danguolė Maslauskienė ir Odeta Baltramiejūnienė, mokytojo padėjėja Rūta Grybienė bei socialinė pedagogė Lina Misevičienė.
Gruodžio mėnesį gavome daugybę pasiūlymų dalyvauti vienokiuose ar kitokiuose konkursuose. Tačiau gruodis tiek mokiniams, tiek pedagogams yra įtemptas laikotarpis. Visi laukiame bei ruošiamės didžiausioms metų šventėms, atsiskaitinėjame įvairius darbus ir pan. Bet ir tokiame darbų sūkuryje, socialinei pedagogei Linai Misevičienei pasiūlius, dvi mūsų mokyklos mokinės rado laiko dalyvauti Panevėžio rajono laikraščio „Tėvynė“ skelbtame vaikų meninės kūrybos konkurse „Kalėdinis atvirukas“. Jų pastangos nenuėjo veltui. Iš 148 darbų, vyresniųjų grupėje I vietą iškovojo 8 klasės mokinė Renata Pipinytė bei III vietą užėmė 5 klasės mokinė Margarita Šniukštaitė. I vietos nugalėtoja laimėjo kino teatro „Apollo“ bilietus į pasirinktą filmą visai klasei, o III vietos laimėtoja gaus rėmėjų įsteigtą prizą.
Džiaugiamės mokiniais, jų kūrybiškumu bei pasiektais aukštais rezultatais, kurie garsina mokyklos vardą. Linkime nepaleisti kūrybinės sėkmės ir 2022 metais.
Socialinė pedagogė Lina Misevičienė