Naujienos

Upytiečiai bėgo maratone

Spalio 13 dieną viešbutis „Romantic“ Panevėžio miesto dalyje prie Nevėžio upės – Senvagėje organizavo bėgimo maratoną.
Upytės Antano Belazaro pagrindinei mokyklai atstovavo 9 klasės mokinė Gabrielė Purauskaitė, 10 klasės mokiniai: Karolina Zlatkutė, Lukas Baltramiejūnas ir Lukas Griniūnas. Po apšilimo šimtas dvidešimt bėgikų pasileido Senvage ir bėgo 3 ratus po 1 kilometrą. Mergaitės sėkmingai įveikė distanciją ir pasiekė finišą. Nors bėgimo tempą diktavo Europos triatlono jaunių čempionas Titas Pumputis, mūsų mokyklos berniukai nedaug atsiliko ir buvo vieni iš greičiausių: Lukas Baltramiejūnas atbėgo šeštas, Lukas Griniūnas – devintas.
Visi žinome, kad bėgiojimas stiprina imunitetą, gerina miego kokybę, padeda numesti svorio, o gerai praleistas laikas šalin nuveja rudeninį liūdesį. Taip ir norisi visiems patarti: sportuokime – būsime sveiki ir laimingi!

Mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė