Naujienos

Valstybės atkūrimo diena

Vasario 15 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos bendruomenė minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo 101-ąsias metines.

Pradinių klasių mokiniai gamino trispalves vėliavėles. Vyresniųjų klasių mokinės puošė mokyklos langus trispalviais karpiniais, išlankstė ir mokyklos erdvę papuošė 101 vėjo malūnėliu, kuriuos skyrė Lietuvos valstybės 101-osioms atkūrimo metinėms paminėti. Šventinį minėjimą eilėmis pradėjo Maironiečių būrelio nariai. Visus nudžiugino atvykę Lietuvos kariuomenės kariai. Panevėžio regioninio Karo prievolės ir komplektavimo skyriaus verbuotojai ir 501 kuopos kariai savanoriai pasakojo kodėl svarbu mylėti, saugoti ir ginti Tėvynę. Pristatė Lietuvos kariuomenę, pademonstravo naudojamus ginklus, pamokė kaip reikia juos laikyti, atsakinėjo į klausimus apie karių gyvenimą.

Kolonos priekyje kario savanorio rankose laikoma Lietuvos trispalvė pakvietė visus rikiuotis šventinei eisenai, kuri pajudėjo link Nepriklausomybės paminklų Upytės centre. Gėlių puokštėmis pagerbę žuvusius už Lietuvos laisvę, sugiedoję Tautinę giesmę visi jautėme, kad dabar mūsų eilė ir pareiga saugoti, ginti, branginti ir didžiuotis Lietuva.

Su Valstybės atkūrimo diena!

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė