Naujienos

Viktorina „Sukam, sukam galveles“

Posted

Kovo 7 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai Aistis Kirsnys, Pijus Budrys, Eligijus Debeikis, Osvaldas Juozauskas ir Amelija Vigaudė dalyvavo Panevėžio rajono Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ surengtoje viktorinoje „Sukam sukam galveles“. Dešimt komandų iš Panevėžio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų stengėsi kuo išradingiau prisistatyti vieni kitiems ir pademonstruoti žinias apie augalus, gyvūnus, sveikatą, skaičius, raideles bei pasakas.
Mūsų priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai inscenizavo Anzelmo Matučio eilėraštį „Tuoj ir rytoj“ ir sumaniai atliko rengėjų pateiktas užduotis.
Komisija, įvertinusi komandų atliktas užduotis, paskelbė nugalėtojus, visus viktorinos dalyvius apdovanojo atminimo dovanėlėmis ir padėkomis.
Rytmetys suteikė vaikams žinių ir bendravimo patirties. Nuoširdžiai džiaugiamės ugdytinių gebėjimais.

Logopedė Danguolė Vigaudienė