Naujienos

Balionų fiesta virš mokyklos

Posted

Rugsėjo 9 diena Upytėje aušo neįprastai – virš kaimelio, visai neaukštai, skrido 21 įvairiaspalvis oro balionas. Atvykstančius į mokyklą mokinius, juos lydinčius tėvelius ir mokytojus stebino, kad balionai „plaukia“ virš mokyklos – tai tarptautinės karšto oro balionų varžybos, kurių metu pilotai bandė pataikyti smulkių plastiko granulių maišelį su spalvinga „uodega“ į taikinį, įrengtą Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos sporto aikštyne. Smalsiausieji galėjo matyti balionų pakilimo momentą iš netoliese esančios pievos. Žiūrovų džiaugsmui oras pasitaikė ramus, matomumas geras, todėl vaizdu mėgautis buvo galima visą valandą. Kai aplink sklandė tiek daug dangaus „lašelių“, norėjosi stebėti ir džiaugtis, pamokų pradžią nutarta pusvalandžiu pavėlinti. Žiūrovai stebėjo varžybas, džiaugėsi, jeigu pilotai pataikydavo į tikslą, plojo praskrendančiai Upytėje gimusiai ir augusiai pilotei Renatai.
Pamokos, prasidėjusios teigiamomis emocijomis, buvo lengvos, o rėmėjų padovanotas įspūdingas reginys atminty išliks ilgai…

Direktorė Jurgita Zalatorienė