Naujienos

Bendri tikslai – matomi rezultatai

Auksinis, saulėtas ir šiltas ruduo, ilgai lepinęs puikiais orais, pamažu traukiasi nusinešdamas visą spalvų grožį. Sulig kiekviena diena medžiai vis labiau meta savo rūbą, kuriuo puošėsi vasarą, o žemė saugodamasi pirmųjų šalnų stengiasi kuo storiau apsikloti lapų paklote. Kiekvienas laikas – savaip gražus.
Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos bendruomenė spalio mėnesį paskelbė akciją „Sugrėbkime rudenį“. Radę laisvesnę minutę mokiniai ėmė į rankas grėblius ir užsiėmė aplinkos tvarkymu. Tačiau rudenį lenktyniauti su krentančiais medžių lapais, tai tas pats, kaip kovoti su vėjo malūnais. Ir taip diena iš dienos. Kol mažieji grėbė lapus prie mokyklos, vyresniųjų klasių mokiniai norėdami atsidėkoti už gražią vasaros draugystę ir malonų priėmimą skubėjo į pagalbą muziejininkui Audriui Daukšai. Juozo Tumo-Vaižganto ir knygnešių muziejaus teritorija Ustronėje ypatinga, ją visus metus prižiūri ir puoselėja pats muziejininkas, tačiau rudenį jam reikia pagalbos. Sugrėbę lapus mokiniai džiaugėsi atliktu darbu, suposi supynėse, klausėsi armonikos muzikos, kuria visus atvykusius pasitinka ir išlydi muziejininkas Audrius Daukša.
Bendras tikslas – sugrėbti rudenį, davė matomų rezultatų. Lapų paklotė vis plonėjo, kol galop visiškai ištirpo. Baigiantis darbams nutarėme, kad lengviausia ir smagiausia yra dirbti kartu, juk bendra veikla, tai geros nuotaikos užtaisas ateičiai.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė