Naujienos

Būkime saugūs kelyje!

 

Spalio 5-ąją Panevėžio rajono gyventojų bendruomenė „Upytės žemė“ organizavo akciją „Mokslo metų pradžia saugi visiems“, kurioje aktyviai dalyvavo ir Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai.
Tamsiuoju paros metu eismo įvykiuose dažnai nukenčia pėstieji, kurie neturi atšvaitų. Ruduo – itin pavojingas metas, nes ilgas tamsus paros laikas, blogas matomumas sunkina eismo sąlygas ir reikalauja ypatingo vairuotojų ir pėsčiųjų atidumo. Mokiniai, minėdami Tarptautinę mokytojų dieną, mokytojams, svečiams įteikė šviesą atspindinčias liemenes ir linkėjo, kad mokslo metai būtų saugūs. Upytėje veikiančių įstaigų darbuotojams, gatvėje sutiktiems pėstiesiems ir dviratininkams dovanojo atšvaitus ir ryškiaspalves liemenes su šviesą atspindinčiais elementais ir priminė apie saugų elgesį keliuose.
Gyventojų bendruomenė, dalyvaudama Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuotame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“ tikisi, kad švietėjiška veikla ir išdalintos priemonės padės gerinti eismo dalyvių saugumą keliuose.

Jurgita Zalatorienė