Naujienos

„Dainų dainelės“ konkursas – dar vienas žingsnis tobulėjimo link

Gruodžio 12 dieną Panevėžio rajono muzikos mokykla organizavo vaikų ir moksleivių „Dainų dainelės“ konkursą, kurio tikslas – puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius rajono solistus ir vokalinius ansamblius.

Į konkursą susirinko 50 dalyvių: 9 solistai, 3 duetai, 4 vokaliniai ansambliai. Labai gražiai dainavo Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinė Margarita Šniukštaitė ir ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytinės Urtė Galiauskaitė ir Viltė Domkutė. Muzikos garsai užpildė didžiulę salę, nuoširdžiai atliekamos dainos šildė klausančiųjų širdis.

Dėkojame dainininkėms ir jų mokytojai Aldonai Jankovskajai už pasirengimą „Dainų dainelės“ konkursui ir mokyklos vardo garsinimą šiame tradiciniame jaunųjų dainininkų konkurse.

Direktorė Jurgita Zalatorienė