Naujienos

Džiugių naujienų diena

Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba kovo mėnesį kvietė visas Panevėžio rajono švietimo įstaigas paminėti sąmoningumo didinimo mėnesį BE PATYČIŲ. Mokiniai įvairaus amžiaus grupėse kūrė kūrybinius darbelius temomis „Draugystės pieva“ bei „Žinutė draugui“. Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo šioje akcijoje ir sukūrė keletą darbelių. Labai džiaugiamės, kad net 3 mokinės: Andrėja Popovaitė, 5 kl., Adriana Šaipūnaitė, 6 kl. bei Renata Pipinytė, 8 kl. užėmė I vietas. Mergaitėms įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės.
Kita džiugi naujiena ta, kad gegužės – birželio mėnesį buvo organizuojamas respublikinis socialinio atvirlaiškio ,,Mano jausmų pasaulis“ konkursas, kurį organizavo Klaipėdos Vitės progimnazija. Kalbėti ir įvardinti savo jausmus yra be galo sunku, ne kiekvienas žmogus atranda tinkamų žodžių, kad galėtų juos apibūdinti bei išsakyti. Vaikai konkurso metu įrodė, kad jie gali ir nori kalbėti jausmų tema. Savo darbuose jie atskleidė giliausias savo mintis – dabartinę nuotaiką, praeities įvykius, įsimintinas situacijas, kurios sukėlė džiaugsmą, liūdesį ar kitas emocijas. Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo šiame konkurse – pateikė 17 darbų. Paskelbus rezultatus nudžiugome, nes Andrėja Popovaitė, 5 kl., Margarita Šniukštaitė, 5 kl. (du darbeliai) bei Renata Pipinytė, 8 kl. tapo respublikinio konkurso nugalėtojomis. Visi dalyviai gaus padėkas, o nugalėtojos – diplomus ir atminimo dovanėles.
Džiaugiamės ir didžiuojamės mokinių pasiektais rezultatais.

Socialinė pedagogė Lina Misevičienė