Eilėraščių konkursas

Balandžio mėnesį mokykloje vyko 1–4 klasių mokinių eilėraščių konkursas. Iš kiekvienos klasės buvo išrinkti geriausi skaitovai, kurie deklamavo lietuvių poetų eilėraščius. Geriausiai sekėsi 2 klasės mokinei Sintijai Balsytei ir 4 klasės mokinei Anretai Liaugminaitei. Mergaitės balandžio 14 dieną dalyvavo Panevėžio rajono 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Iš ko padarytas pasaulis?“ Miežiškių kultūros centre. Sintija ir Anreta, gražiai padeklamavusios išmoktus eilėraščius, pabuvo renginyje, pasiklausė kitų mokyklų skaitovų, o po konkurso aplankė senovinių eglutės žaisliukų muziejų, turintį daugiau kaip 1600 eksponatų. Mergaitės, nepabūgusios atstovauti mokyklai, buvo pakviestos dalyvauti Vaikų gynimo dienos šventėje, kuri vyks gegužės pabaigoje.
Dalyvavimas konkurse ir sėkmingas viešas pasirodymas suteikė patirties, naujų įgūdžių ir pasitikėjimo.

Direktorė Jurgita Zalatorienė