Naujienos

Greičiausi dviratininkai – iš Upytės

Rugsėjo 17 dieną vyko respublikinės Panevėžio dviračių kroso taurės II etapo finalinės varžybos, kuriomis siekiama populiarinti dviračių sportą, skleisti sveikos gyvensenos idėjas ir aktyviai leisti laisvalaikį sportuojant. Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje populiarus dviračių sportas, trys dešimtos klasės mokiniai dalyvauja respublikinėse varžybose, neretai užima prizines vietas, aktyvūs dviračių sporto būrelio nariai, bendruomenėje populiarūs dviračių žygiai
Panevėžyje vykusiose varžybose vaikų grupėje varžėsi 27 dalyviai. Smagu, kad iš jų greičiausi buvo mūsų mokyklai atstovavę dviratininkai: I vietą užėmė 4 klasės mokinys Justas Baltramiejūnas, 1500 m distanciją įveikęs per 4,29 min, jo vidutinis greitis 20,00 km/h, antrą vietą – 5 klasės mokinė Kamilė Urbonavičiūtė, pusantro kilometro atstumą numynusi per 4,43 min, jos vidutinis greitis 19,00 km/h.
Sportas – veikla, teigiamai veikianti vaiko organizmą, aktyviems leidžianti išsikrauti, lėtesniems – pajudėti, patirti gerų emocijų ir pasiekti geresnių ugdymosi rezultatų.

Direktorė Jurgita Zalatorienė