Naujienos

Grinčų Kalėdos (arba kaip Gėris ir Draugystė nugali visus sunkumus)

Posted

Šiemet į Upytės Antano Belazaro pagrindinę mokyklą atvykęs Kalėdų senelis pareiškė, kad atsistatydina, nes nenaudėliai Grinčai (o jų Upytėje atsirado ne vienas) pavogė visas dovanas. Vedėjai, 8 klasės mokiniai, nusprendė sugrąžinti šventę ir Grinčams įrodyti, kad per Kalėdas ne dovanos svarbiausia.
Pirmiausia šventės vagims buvo parodyta, kad net gyvūnai švenčia: nuotaikingai šoko pandos (šokių būrelio šokėjos), beždžioniukai (3 klasės mokiniai), vaidino ir mamutai (6 klasės mokiniai). Norėdami suminkštinti Grinčo širdį, 4 klasės mokiniai sekė pasaką apie pirštinaitę, kurioje tilpo daugybė žvėrelių. Kad negerai vogti, įrodinėjo 1 ir 5 klasių mokiniai, nuotaikingai vaidinę pasaką „Nykštukai ir vagys“. Devintokai, vaidindami Mikės Pūkuotuko ir jo draugų nuotykius, teigė, kad draugystė nugali visas kliūtis. Bene daugiausia aplodismentų sulaukė dešimtos klasės mokinių parodyta pasaka „Snieguolė ir septyni nykštukai,“ o Princas pavergė visų merginų širdis. Grinčai, net nebesulaukę paskutinio pasirodymo – šokių būrelio nykštukių, grąžino dovanas, o taip pat ir Kalėdų šventę.
Kalėdinis karnavalas mokykloje vyksta kasmet ir visada stebina mokinių išradingumu, kūrybiškumu – gal  todėl vaikus šventės metu aplankė net trys Kalėdų seneliai!

Mokytoja Vida Ramoškienė