Naujienos

Kalėdinis karnavalas

Gruodžio 23 dieną mokiniai į mokyklą rinkosi ne kaip įprastą mokslo metų dieną, o šventiškai nusiteikę – juk laukė vienas iš įdomesnių renginių – tradicinis kalėdinis karnavalas. Šiemet visi buvo pakviesti į „Katės namus“.
Nuskambėjus pirmiesiems pasakos žodžiams ir salėje pasirodžius Katei, visi pratrūko linksmais plojimais ir džiaugsmo šūksniais – juk Katė ne kas kitas, o mokyklos direktorė! Pralinksmino ir kitų mokytojų sukurti personažai. Mokiniai taip pat turėjo pasukti galvas, kokią „dovaną“ atsinešti į Katės namus. Vieni dainavo, kiti vaidino, sekė pasakas, stebino kaukių gražumu, tad linksmybių netrūko. Visus pradžiugino Kalėdų senelio pasirodymas. Ne tik mažiausieji, bet ir vyresnieji norėjo palaikyti lazdą, padeklamuoti eilėraštį, įminti mįslę, pašokti ir, aišku, gauti dovanų.
Įdomus ir linksmas buvo šis karnavalas, visiems suteikęs daug teigiamų emocijų, pradžiuginęs šilta, kalėdine nuotaika, suteikęs daug džiaugsmo sau ir kitiems.

Mokytoja Vida Ramoškienė