Konstitucijos diena

Lietuvos Respublikos Konstitucija – 1992 metų spalio 25 dienos referendumu priimtas pagrindinis Lietuvos įstatymas. Mokyklos bendruomenė šią datą paminėjo dalyvaudama Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuotoje akcijoje „Konstitucija gyvai“. Mokinius su svarbiausiomis Konstitucijos nuostatomis supažindino mokinių tarybos pirmininkas Lukas Tumelis. Kiekviena klasė iš pateiktos teisės savais žodžiais performulavo ir pristatė pareigą. Išmaniausi buvo 7 ir 8 klasės mokiniai. Pradinukai irgi gražiai suprato savo pareigą: „Mano draugai zuikeliai papustė padus iš pamokų, o aš pas mokytoją drąsiai į pamoką einu“. Renginio pabaigoje pristatyta piešinių parodėlė, pasveikinti mokiniai, geriausiai išlaikę Konstitucijos egzaminą.
Prisiminti šią dieną turėtume kiekvienas, nes ja pažymime pagrindinio įstatymo, nusakančio piliečių santykį su valstybe, reikšmę.

Mokytoja Dalia Greviškienė