Naujienos

Kviečiame stebėti krepšinio rungtynes

Posted

Kas domisi krepšiniu, tas žino, kad krepšinio klubas „Lietkabelis“ šiais metais dalyvaus antrame pagal stiprumą Europos klubiniame turnyre 7Days EuroCup ir kovos Lietuvos krepšinio lygoje. Kad mokiniai galėtų pamatyti kuo daugiau varžybų, klubas vykdo projektą „KKL Mokykla“ ir kviečia mokinius nemokamai lankytis visose Panevėžio „Cido“ arenoje vykstančiose rungtynėse. Šiame projekte dalyvauja ir mūsų mokykla: rugsėjo 22 dieną grupė mokinių stebėjo didžiojo sezono atidarymo rungtynes prieš Lietuvos čempionus – Kauno „Žalgirį“, rugsėjo 25 dieną – permainingą „Lietkabelio“ ir Kėdainių „Nevėžio“ kovą.
Norinčių stebėti rungtynes netrūksta, kviečiame tik drausmingus mokinius, todėl stengiamasi laikytis mokinio elgesio taisyklių – turime priemonę tinkamo elgesio motyvacijai didinti.

Direktorė Jurgita Zalatorienė