Naujienos

Upytės bėgikų pergalė

Posted

Rugsėjo 21 dieną siekiant populiarinti krosą ir išaiškinti geriausius bėgikus, ugdyti sveikos gyvensenos sampratą, garbingos kovos nuostatas ir kitas bendražmogiškas vertybes, Ramygaloje buvo organizuotos Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių rudens kroso varžybos, skirtos judėjimo savaitei.
Džiaugiamės, kad Upytės Antano Belazaro pagrindinei mokyklai atstovavo nemažai mokinių, kurie greitai bėgo ir stengėsi laimėti: Aistė Krikščiukaitytė, Agnė Zalatorytė, Deimantė Šiaudkulytė, Samanta Sadzevičiūtė, Anreta Liaugminaitė, Arnas Jakaitis, Justas Baltramiejūnas. Labai smagu, kad greičiausi savo amžiaus grupėse buvo ir pirmąsias vietas iškovojo du mūsų mokyklos mokiniai: 500 m pirmas nubėgo 4 klasės mokinys Danas Fedaravičius, o 1500 m distancijoje neaplenkiamas buvo 10 klasės mokinys Lukas Baltramiejūnas, geriausio bėgiko titulą apgynęs ketvirtą kartą.
Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojus: Stasį Paštuolį ir Rasą Sikarskienę!

Direktorė Jurgita Zalatorienė