Naujienos

Mokinio įvertinimas Respublikiniame fotoreportažų konkurse

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai Eva Snieškaitė, Kamilė Urbonavičiūtė, Kristina Rubštavičiūtė ir Justas Baltramiejūnas dalyvavo Kauno moksleivių techninės kūrybos centro organizuotame Respublikiniame fotoreportažų konkurse „Krištolinis objektyvas 2020“.  Konkursu siekiama skatinti jaunimo kūrybiškumo, iniciatyvumo ir individualių meninių gebėjimų raišką kuriant fotoreportažus, kuriuose atsispindi jaunimo veikla: darbai, džiaugsmai, konfliktai, nuotaika ir visa kas juos supa.

Gruodžio 10 d., nuotoliniu būdu, vyko konkurso darbų aptarimas ir rezultatų paskelbimas. Komisijos narys „Lietuvos ryto“ fotografas Ramūnas Danisevičius teigė, kad „fotografas, kaip baleto artistas, turi treniruotis kiekvieną dieną, norint tobulėti, reikia kasdien padaryti bent po kelias fotografijas“. VDU profesorius Romualdas Požerskis komentuodamas nuotraukas teigiamai vertino Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos aštuntos klasės mokinio Justo Baltramiejūno fotoreportažuose užfiksuotą aplinkosauginį vaikų sąmoningumą, svarbą saugoti, prižiūrėti ir puoselėti gamtą. Justui Respublikiniame konkurse „Krištolinis objektyvas 2020“ skirta trečioji vieta.

Renginio moderatorius, menų mokytojas ekspertas Ivanas Kuzminas baigdamas renginį dėkojo dalyviams, sveikino nugalėtojus ir teigė, kad nuotraukos tai situacijos veidas, kurios bus aktualios ir po daugelio metų, tad tai ką darote dabar yra svarbu ne tik jums, bet ir ateinančioms kartoms.

                          Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė