Naujienos

Mokslo metų pradžia – saugi visiems

Posted

Gyventojų bendruomenė „Upytės žemė“ dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuotame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“ – primena kelių eismo taisykles bei moko saugiai elgtis kelyje.
Mažieji bendruomenės nariai mokė pirmokus kaip saugiai elgtis kelyje, kaip kirsti kelią pėsčiųjų perėjoje arba ką daryti jei perėjos nėra. Autobusų sustojimo vietoje mokytoja Rasa Sikarskienė ir penktos klasės mokinys Arnas Jakaitis vaizdžiai papasakojo, kad stotelėje negalima stumdytis, bėgioti, išlipus iš autobuso bėgti per kelią. Palydėję mažuosius į mokyklą, padovanojo atmintines „Būk saugus kelyje“, kuriose surašytos pagrindinės kelių eismo taisyklės ir atšvaitus, kuriuos vaikai pažadėjo visada nešioti tamsiu paros metu.
Penktokai vaikščiojo po Upytę ir vairuojantiems automobilius žmonėms dalino lankstinukus, prašė būti atidiems kelyje, nekalbėti mobiliaisiais telefonais vairuojant, neviršyti saugaus greičio ir dovanojo šviesą atspindinčius krepšius. Spalvingas atmintines pritvirtino ir prie stovėjusių automobilių priekinių stiklų, kad sugrįžę vairuotojai paskaitytų ir atkreiptų dėmesį į mažųjų eismo dalyvių saugumą.
Rugsėjį keliai prisipildo mokinių, todėl akcijos „Mokslo metų pradžia – saugi visiems“ metu bendruomenei linkėta – būkime atidūs ir saugokime vieni kitus kelyje.

Mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė