Naujienos

Molinukų paroda ,,Pavasario traukinukas‘‘

Posted

Kovo 28 dieną bibliotekoje pristatyta Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos keramikų būrelio vadovaujamo Rūtos Grybienės savos gamybos molinukų paroda ,,Pavasario traukinukas‘‘. Patys keramikų būrelio vaikai su mokytoja pristatė savo darbelių parodą bibliotekoje. Papasakojo apie darbo procesą, kaip vaikų ir Rūtos rankose molis virsta šiltais ir spalvingais meno kūrinėliais, vadinamais molinukais. Sužinojau, kas per daiktas tas molis yra. Mokytojos Rūtos, kuri vaikus išmoko įvairiausių šio meno subtilybių, dėka keramika virsta jų pomėgiu. Džiaugsmingi keliautojų veidai šmėžuoja pro vagonų langus, o pats ,,Pavasario traukinukas‘‘ puška pro spalvingus molinius namukus, pro spygliuotą ežiuką, rudą kiemsargį, pro tulpių laukus į molinę rožinę traukinio stotelę. Smagūs, žaismingi, spalvingi ir nuotaikingi darbai papuošė biblioteką, o patys vaikai pagyvino bibliotekos kasdieninį darbą, pritraukia lankytojų dėmesį. Malonu bendradarbiauti su būrelio vadove Rūta Grybiene, mokytoja Genovaite Tidikiene, mokyklos direktoriaus pavaduotoja Odeta Baltramiejūniene ir kt…. Tegul su šiuo nuotaikingu ir spalvingu, daugelio rankyčių nugludintu ,,Pavasario traukinuku‘‘ atpuška žalias pavasaris, džiaugsmas, laimė, meilė ir sušildo ne tik biblioteką, bet ir Jūsų namus, ir širdis.

Upytės bibliotekos vyresn. bibliotekininkė Jolanta Mikšytė