Naujienos

Paskutinio skambučio šventė

Paskutinio skambučio švente

Saulėtas birželio 15-osios penktadienis mokyklos dešimtokams ilgai išliks atminty – jiems nuskambėjo paskutinis skambutis. Kaip ir įprasta, atsisveikindami su mokykla, mokiniai per daug neliūdėjo –  juk jų laukia tiek daug įdomių permainų.

Gal ne vienam dešimtokui suspurdėjo širdis, kai juos, tik įžengusius pro duris, plojimais pasitiko visa mokyklos bendruomenė, o devintokai, lydėdami į paskutinę auklėtojos pamoką, dovanojo angeliukus ir linkėjo sėkmės. Gal ne vienas dešimtokas sunerimo, kai pirmokai skambindami varpeliu atvedė į aktų salę, kurioje laukė tėveliai, mokytojai, mokiniai. Pirmiausia visus pasveikino ir gerų žodžių negailėjo mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė. Tramdydama graudulį, sveikino pirmoji mokytoja Danguolė Maslauskienė, sėkmės linkėjo auklėtoja Zina Juzėnienė, kaip linksma buvo mokykloje priminė dainuodami pirmokai ir mokyklos šokėjos. O dešimtokai atsidėkodami paskaitė nuotaikingą testamentą.

Sutartinai nuskambėjusi bendra daina, mokyklos kieme paleisti balionai ir žibintai su dešimtokų svajonėmis – baigiamieji renginio akcentai, kurie dar ilgai visiems primins puikias mokyklines dienas.

 

Mokytoja Vida Ramoškienė