Naujienos

Pergalė mokinių bėgimo varžybose „Raguva 2023“

2023 m. gegužės 4 d. Panevėžio r. švietimo centras organizavo 2023 metų Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių bėgimo varžybas „Raguva 2023“.
Upytės Antano Belazaro pagrindinei mokyklai atstovavo: 5 klasės mokinė Justina Skukauskaitė, šeštokai Dominyka Kazlauskaitė, Khrystyna Stetska, Eligijus Debeikis ir Pijus Budrys, septintokas Algirdas Smiginas, aštuntokai Nedas Krikščiukaitis ir Mingailė Skukauskaitė, devintos klasės mokinė Odeta Žitkevičiūtė ir dešimtokas Evaldas Garuckas. Mokinius treniruoja fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Kristina Čiplienė.
Visi varžybose dalyvavę mokiniai sėkmingai įveikė jų amžiaus grupei skirtą trasą. Sveikiname Odetą Žitkevičiūtę 1000 m. distancijoje užėmusiai II vietą ir Algirdą Smiginą 1000 m. distancijoje iškovojusiam garbingą IV vietą.
Didžiuojamės aktyviais savo mokyklos mokiniais ir mokytojais bei nuoširdžiai dėkojame už mokyklos vardo garsinimą.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė