Naujienos

Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

Prisiminkime ir pagerbkime kovojusius už istorinę pergalę, didžiuokimės savo tauta, švęskime Laisvės dieną.

Sausio 13-osios rytą prisijunkime prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“.

2021 m. pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Lietuvoje vyks jau keturioliktą kartą. Tą dieną prisimenami 1991 m. sausio mėnesį vykę įvykiai. Vienybės ir laisvės siekio vedini  Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę.  Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų agresiją ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę. Labai svarbu perduoti žinią iš kartos į kartą apie 1991 metų sausio įvykių prasmę mūsų valstybei. Tik gerbdami savo praeitį, kuriame ateitį. 

Šiandien mokomės nuotoliniu būdu, tačiau tikiu, kad niekas mums nesukliudys susivienyti ir su visos Lietuvos piliečiais  paminėti šią dieną.

Ką daryti norint dalyvauti iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“?  

Sausio 13 d. 8.00 val. ryte, dešimčiai minučių, ant savo palangės, ties lango viduriu uždek pastatytą žvakelę, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Šią akimirką įamžink fotonuotraukoje. Nuotrauką atsiųsk mokyklos pavaduotojai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Odeta Baltramiejūnienė