Naujienos

Pradinių klasių mokslo metų pabaigos šventė

Posted

Birželio 7 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai linksmai baigė mokslo metus.
Besirenkančius mokinius, jų tėvelius ir mokytojus pasitiko švelnūs muzikos garsai, kompozitoriaus Antano Belazaro akvarelių paroda ir šventiškai papuošta salė. Pasidžiaugus gerais Nacionalinių mokinių pasiekimų rezultatais, buvo apdovanoti gerai ir labai gerai besimokantys, aktyviai konkursuose dalyvaujantys mokiniai. Prisiminę pirmuosius žingsnius mokykloje, ketvirtos klasės mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo, šoko ir vaidino. Dėkodami tėveliams už rūpestį, įteikė dailius rankdarbius ir rūpestingai augintas žydinčias gėles. Padėkos žodį mokytojams tarė tėveliai. Ketvirtos klasės mokiniai, gavę pradinio išsilavinimo pažymėjimus, džiaugėsi jaunesniųjų draugų sveikinimais – nuotaikingais šokiais ir lietuvių liaudies pasaka „Saulės ir mėnulio ginčas“. Bendra daina baigėsi pradinių klasių mokslo metai, tačiau vaikai atsisveikino neilgam – daugelis susitiks dviejų savaičių vaikų vasaros poilsio stovykloje „Bėkime į vasarą drauge 2019“.
Šventė suteikė džiaugsmo kiekvienam – taip būna, kai ko nors lauki ir tam nuoširdžiai rengiesi.

 

Pradinių klasių mokytoja Danguolė Maslauskienė