Naujienos

Prevencinių projektų baigiamasis renginys „Sveikatos akademija“

Gruodžio 17 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos 5-7 klasių mokiniai dalyvavo Panevėžio rajono pedagoginės psichologinės tarnybos įgyvendintų prevencinių projektų baigiamajame renginyje „Sveikatos akademija“.

Upytiečiai itin aktyviai ir noriai dalyvavo projekto „Sveikatos akademija“ konkursuose. Akcijoje „Sveikas pasirinkimas“, skirtoje paminėti nerūkymo dieną ir žalingų įpročių prevenciją, dalyvavo 5 klasės mokinės Samanta Leonaitytė ir Elada Vasiliauskaitė, mergaitės šiame konkurse užėmė II vietą. Akcijoje „Švyturys“, skirtoje tolerancijos bei draugo dienoms paminėti, dalyvavo 6 klasės mokiniai Nedas Krikščiukaitis, Gabija Mejeraitė, 7 klasės mokiniai Justas Baltramiejūnas ir Kamilė Sasnauskaitė, mokiniai užėmė III vietą. Akcija „Vandenyne“ buvo skirta paminėti Pasaulinę psichikos dieną, joje dalyvavo 7 klasės mokiniai Justas Baltramiejūnas ir Kamilė Sasnauskaitė ir užėmė III vietą, o 5 klasės mokinės Simona Rekštytė ir Elada Vasiliauskaitė, 6 klasės mokiniai Nedas Krikščiukaitis ir Valentinas Mieliauskas apdovanoti padėka už kūrybiškumą.

Renginio organizatoriai, susirinkusiems mokiniams, dovanojo nuotaikingą filmą „Sukeisti Kalėdų seneliai 2. Pamirštos Kalėdos“, kuriame pasakojama istorija apie mažą kaimelį kalnuose, kokių pasaulyje daugybė, tačiau jo gyventojai nuolatos kažką pamiršta… O šį kartą jie užmiršo Kalėdas! Aštuonmetė Eliza apimta keisto jausmo yra įsitikinusi, kad ši diena kažkuo labai ypatinga. Mergaitė išsiruošia į nuotykių kupiną kelionę, kurios metu sutinka Kalėdų senelį ir į savo kaimą sugražina prarastą Kalėdų džiaugsmą.

Pedagoginės psichologinės tarnybos socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė džiaugėsi į projektų veiklas aktyviai įsitraukiančiomis mokyklomis ir konkursuose dalyvaujančiais mokiniais, nuveiktais darbais ir įgyvendintomis idėjomis sveikatos stiprinimo srityje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė