Naujienos

Sveikiname ir didžiuojamės

Spalio 5 dieną švenčiama Tarptautinė Mokytojo diena. Tą dieną mokykloje mokiniai sveikino mokytojus, dovanojo gėles ir savo pasirodymus. Po pamokų mokytojai buvo pakviesti į Bistrampolio dvare organizuotą šventinį renginį, kuriame skambėjo muzika, dalijamasi šypsenomis, paskelbtas ir pagerbtas Metų mokytojas.
Džiaugiamės, kad Lietuvos Respublikos Seimo narės Guodos Burokienės padėkos raštu už iniciatyvumą, atsakingumą, projektų, skatinančių visos mokyklos bendruomenės kūrybiškumą ir bendrystę, rengimą ir vykdymą apdovanota Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė.
Mokyklos bendruomenė sveikina, didžiuojasi ir linki Odetai Baltramiejūnienei sėkmės.

Direktorė Jurgita Zalatorienė
Nuotraukos Gintaro Lukoševičiaus