Naujienos

Šviesos savaitės tikslas – dalintis gerumu

Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje spalio mėnesio pabaigoje kasmet organizuojama Šviesos savaitė, kurios metu mokiniai skatinami atlikti gerus darbus bendruomenei, mokyklai ar klasės draugui, dalyvauti įspūdingiausio moliūgo konkurse, kurti ir dalintis tuo ką turi geriausio.
Savaitės pradžioje, paskelbus įspūdingiausio moliūgo konkursą , mokiniai ir jų tėveliai į mokyklą nešė, vežė ir net ritino per vasarą užaugintus ryškiaspalvius moliūgus Nepralenkiami buvo Pijaus ir Benedikto Budrių tėveliai, kurie mokyklai padovanojo net aštuoniolika moliūgų, kuriais papuošėme mokyklos erdves. Išrinkę didžiausius, žaliausius, keisčiausius, ryškiausius moliūgus ir diplomais apdovanoję jų savininkus, mokinių tarybos nariai nutarė, jog šiuo metu privalome tausoti viską ką turime, ką užauginome, todėl šiais metais pakvietė mokinius moliūgų neskaptuoti, o išdalinti ir padovanoti juos tiems mokyklos bendruomenės nariams, kam nepavyko užsiauginti.
Penktos ir šeštos klasės mokiniai, nepabūgę darganoto rudens oro, parapijos bendruomenei padėjo sugrėbti nukritusius medžių lapus, Skautų būrelio nariai sutvarkė nelankomus kapelius.
Baigiantis šviesos savaitei Andrėja, Margarita ir Renata iškepė šokoladinį moliūgų pyragą, kuriais pavaišino savo draugus ir mokytojus.
Padėti, tausoti, dalintis, kurti ir dovanoti džiaugsmą – savaitės raktiniai žodžiai, kurie susidėliojo į šviesią ir spalvingą spalio mėnesio mozaiką.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė