Užgavėnės

Viena triukšmingiausių, linksmiausių ir labai laukiama vaikų šventė – Užgavėnės. Pirmoji kalendorinė pavasario diena sutapo su žiemos išvarymu. Amatų centre iš tolo buvo girdėti tranki muzika, kuri kvietė visus mesti darbus ir ateiti. Gražiai „apsirėdę“ mokyklos pradinukai skubėjo į Užgavėnių šventę. Ten buvome gražiai sutikti ir pakviesti į įspūdingą Užgavėnių kaukių parodą. Po to Amatų centro kieme lankėmės „Nuotakos gryčioje“, „Ambolatorijoje“, kur vyko vaidinimai ir buvome vaišinami – per Užgavėnes reikia daug ir sočiai pavalgyti. Smagiai žaidėme ratelius, o „Gavėno pagrabinėje“ matėme Kanapinio laimėtą kovą prieš Lašininį.
Sočiai prisivalgę blynų, linksmi, išvarę žiemą (tą liudijo graži saulėta diena) grįžome namo.
Mokytoja Danguolė Maslauskienė