Naujienos

Vaikų gynimo diena

Kasmet tradiciškai birželio 1 dieną mūsų mokyklos mokiniai švenčia Vaikų gynimo dieną. Šiemet linksmai praleisti laiką ketvirtokai pakvietė pirmokus ir trečiokes.

Pasiėmę šiaurietiškas lazdas, visi pajudėjo Upytės ežerėlio link. Žaidimų aikštelėje suposi sūpynėmis, laipiojo kopėtėlėmis, šliaužiojo tuneliu, bėgiojo. Sugrįžę mokyklos kiemelyje padengė stalą savo atsineštomis vaišėmis. Mokytoja Rasa pasiūlė dalyvauti „Plaučių stiprumo“ bei „Nuvaryk balioną kuo toliau“ varžybose ir linksmai pašėlti pučiant ar gainiojant balionus. Paskui laukė dar viena užduotis – surasti po Lietuvos vėliavos spalvomis paslėptus siurprizus.

Pasidžiaugę pirmąja gražia vasaros diena, pabendravę, pasportavę, išmokę mandagiai elgtis prie stalo, mokiniai linksmai praleido Vaikų gynimo dieną.

Mokytoja Aušrinė Garuckienė